A N G I E L S K I
D L A
N A J M Ł O D S Z Y C H
Get Adobe Flash player

Jest to szesnaście krótkich, oryginalnych, ABSOLUTNIE NIEZNANYCH DOTĄD bajeczek. Bajki czytane są przez rodowitych użytkowników języka angielskiego z USA oraz Wielkiej Brytanii (Anglia, Szkocja).

Tłem dla bajek są subtelne dźwięki muzyki relaksacyjnej lub też urocze,  typowo dziecięce melodie.
W naszych bajkach nie znajdziesz przemocy!

Przeznaczone są dla wszystkich. Jest to materiał, którego można słuchać wspólnie z dzieckiem, jak również odtwarzać, gdy dziecko bawi się i pozornie nie jest zajęte słuchaniem. Bajek można słuchać podczas odpoczynku dziecka czy też przed snem, na dobranoc.
Wszyscy wiemy, jaka istotną rolę spełnia czytanie dzieciom i jak ważne jest osłuchiwanie się z językiem mówionym.

Nasze bajki, czytane przez „native speakerów”, to doskonały materiał, dzięki któremu Twoje dziecko już od pierwszych miesięcy życia może przyswoić charakterystyczne brzmienie języka angielskiego.

Pamiętajmy, ze to właśnie we wczesnym dzieciństwie istnieje niezwykła wręcz otwartość na dźwięki każdego języka, która wraz z wiekiem zanika.

Dlatego wykorzystajmy te naturalne zdolności dzieci i dajmy im możliwość osłuchania się i oswojenia z językiem angielskim.

Znajomość tego języka jest przecież współcześnie niezbędna.

Nasze bajki to krótkie, pomysłowe, baśniowe teksty, a towarzyszące im delikatne dźwięki muzyki spełniają tu niezwykle ważną rolę. Dzieci charakteryzują się wielką wrażliwością i otwartością na muzykę. Wspomaga ona ich percepcję i wpływa na podświadomość, co zdecydowanie ułatwia przyswajanie informacji.

Nasze bajki wspomagają wczesną naukę dziecka: już od kołyski, bez stresu, podczas zabawy, odpoczynku lub tuż przed snem.

 

Copyright © 2019 Angielski dla najmłodszych. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.